page-header

O nas

music loft wnętrze

music loft WARSZAWA to akademia muzyki w której każdy może rozwijać swoje marzenia, talenty i pasje.

Pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, absolwentów wyższych uczelni muzycznych prowadzimy zajęcia indywidualne ze śpiewu, gry na fortepianie, gitarze oraz ukulele, ale także grupowe zajęcia umuzykalniające  dla maluchów – LOFCIKI.

Nasza kadra

Marcel Legun
wokal

Marcel Legun

Współzałożyciel music loft. Jest absolwentem Uniwerystetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie śpiewu dr. hab. Roberta Gierlacha, które skończył z wyróżnieniem. Swoje wykształcenie muzyczne zdobywał w Wiedniu jako solista chóru Wiener Sängerknaben, z którym śpiewał w Nowojorskiej Carnegie Hall, Wiedeńskiej Musikverein czy na festiwalu Salzburger Festspiele pod batutami dyrygentów, między innymi Riccardo Mutiego czy Simona Rattla. Wielokrotnie występował w Wiedeńskij Wiener Staatsoper. Śpiewał na zaproszenie prezydenta G.W. Busha . Wraz z bratem popularność w Polsce zyskał dzięki drugiej edycji  programu „Mam talent” w której zdobył II nagrodę. Po zakończeniu studiów Marcel postanowił zaangażować swoją energię w otworzenie Music Loft, w którym przekazuje swoim uczniom doświadczenie oraz pasję do muzyki.

Nikodem Legun
fortepian

Nikodem Legun

Współzałożyciel music loft. Podobnie jak  Marcel, ukończył Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w klasie śpiewu ad. dr. Roberta Gierlacha. Edukacje muzyczną zaczął już w wieku 3 lat, ucząc się gry na fortepianie. Okres spędzony w Wiedniu zaowocował licznymi występami w Wiedenskiej Staatsoper, Volksoper, Musikverein czy Wiener Konzerthaus. Współpraca ze Zbigniewem Preisnerem zapoczątkowała ogromną miłość do muzyki filmowej, która stała się pasją oraz odskocznią od klasyki. Obecnie z wielkim zaangażowaniem prowadzi zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz kontynuuje naukę śpiewu. 

Gabriela Gołaszewska
śpiew

Gabriela Gołaszewska

Z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Wokalno-Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

Zadebiutowała rolą Kunegundy w Kandydzie L. Bernsteina na scenie Opery Bałtyckiej, gdzie występowała również jako Agata w Don Bucefalo A. Cagnoniego.

W maju 2019 r. po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowym konkursie wokalnym i otrzymała I nagrodę na XVIII Międzynarodowym Konkursie Sztuki Wokalnej Ady Sari w Nowym Sączu w kategorii najlepszego głosu kobiecego oraz kilka nagród specjalnych, między innymi nagrodę Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz nagrodę Opery Śląskiej w postaci zaproszenia do udziału w spektaklu. 

Za rolę Adiny w Napoju Miłosnym G. Donizettiego w Operze Śląskiej otrzymała nominację do Złotej Maski oraz została laureatką tytułu Najlepszej Śpiewaczki Operowej 2020 podczas  XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

W swoim dorobku ma także wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi które zdobywała w licznych placówkach edukacyjnych.

Back to top of page